У звільнених від окупантів селах Харківщини відновлюють електрику

Фото: Харківська ОВА

У пріоритеті на відновлення електропостачання у Харківській області — звільнені від тимчасової окупації села: Рогань, Мала Рогань, Кулиничі, Вільхівка, Черкаська Лозова, Родичі і Мала Данилівка.

Про це в ефірі "Українського радіо Харків" 25 травня розповів заступник технічного директора із розподільчих електричних мереж АТ "Харківобленерго" Олександр Кишинський.

"З квітня, як тільки військові нам дали дозвіл на роботу у звільнених населених пунктах, ми намагалися відновити електропостачання. Масштаби пошкоджень дуже великі. Як приклад, у Рогані та Малій Рогані не було жодного цілого прогону повітряної лінії, всі проводи були пошкоджені", — каже Олександр.

За його словами, важко оцінити, скільки потрібно коштів для відновлення: "Якщо брати довоєнні ціни, то це мільйони гривень. Точніше не скажу".

Нині бригади "Харківобленерго" працюють у Рогані, Малій Рогані, Кулиничах, Вільхівці, Черкаській Лозовій, Родичах та Малій Данилівці.

20 травня електропостачання відновили у Малій Рогані. Про це також повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Нині працюємо над відновленням Кулиничів. В майбутньому перейдемо в напрямку Вільхівки", — зазначив Олександр Кишинський.

Найважча ситуація у Барвінковому, сказав Кишинський: "Ми не можемо займатися відновленням електромереж, бо у місті ведуться бойові дії".

Читайте також

У трьох населених пунктах Харківщини частково відновили електропостачання