"Переможемо. Коли? Скоро". Одеські діти написали листи голові уряду Великої Британії. ФОТО. ВІДЕО

Суспільне Одеса

Одеські діти написали листи голові уряду Великої Британії Борису Джонсону. Напередодні політик звернувся до маленьких українців. Він наголосив, що вірить у перемогу України й додав, що діти вчать усіх бути сильними та гідними. Що було у листах-відповідях, дізналася кореспондентка Суспільного.

Написала прем’єр-міністру дев’ятирічна Анастасія. Дівчинка зазначила, що радіє підтримці від Великої Британії:

"Те, що Борис Джонсон нас підтримує і те, що Україна переможе і "українські діти, ви не самі". Я написала: “Дякуємо вам, Борис Джонсон, за те що нас підтримуєте. Ми вас любимо".

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

За словами волонтерки Сабіни Никитенко, написати відповідь британському політику діти захотіли самі.

"Наші чудові українські дітки виявили таку ініціативу. Навіть діти знають, що Борис Джонсон написав листа до наших діточок. Він сказав про те, що Україна обов’язково переможе, що він в нас вірить та головне він сказав, що ми не самі, що нас готові підтримати всі, тим паче Велика Британія. На нашу думку, це важлива частина як патріотичного виховання наших діточок, тим паче це була їх ініціатива", – зазначила Сабіна.

Суспільне Одеса

Суспільне Одеса

Написала своє звернення й дев’ятирічна Дарія:

"Дорогий Борис Джонсон, дякуємо вам за підтримку, ми переможемо. Ми вас любимо. Бажаю щастя і здоров’я. Переможемо. Коли? Скоро".

Восьмирічному Валерію та п’ятирічному Яну допомагала писати листи їхня мати Наталія. Вона розповіла, що це жест подяки пану Джонсону.

"Його увага до нашої країни, вона, дійсно, від серця йде, від душі й співпереживає разом з нами. І те, що зараз наші дітки йому подяку писали – це такий відповідний жест, щоб він також знав, що ми йому дуже вдячні", – зазначила Наталія.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області