Український легкоатлет Михайло Кохан здобув "золото" на турнірі з метання молота у Франції

AP

Третя нагорода для українця у 2022 році.

Український легкоатлет Михайло Кохан став переможцем на турнірі у французькому Понтуазі, змагаючись у секторі метання молота.

Кохан став єдиним з українців, хто виступив у Понтуазі. І був головним претендентом на перемогу у метанні молота: перед змаганнями у Франції Кохан здобув "срібло" на турнірі у Найробі, а також переміг у польських Сувалках.

Читайте також: Український легкоатлет Михайло Кохан здобув "срібло" в метанні молота на турнірі в Найробі

Успіх Кохану на турнірі у Понтуазі забезпечила перша спроба молота. Український легкоатлет метнув молот на відстань у 76.30 метрів, тоді як лише двом французьким спортсменам - Жану-Баптісту Брюкселлю та Ервену Абду вдалося подолати відмітку у 65 метрів.

На турнірі Кохан виконав усі шість успішних спроб, кожна з яких була далі 74 метрів. Конкуренти ж не змогли наблизитися до українця, і лише Брюкселлю у підсумку вдалося метнути молот далі за 70 метрів.

Метання молота (чоловіки). Фінал

  1. Михайло Кохан (Україна) - 76.30 метрів
  2. Жан-Баптіст Брюкселль (Франція) - 70.82 метри
  3. Ервен Абду (Франція) - 67.64 метри

Особистим рекордом Кохана у 2022 році залишається результат у Найробі - 77.80 метрів. До абсолютного рекорду у 80.78 метрів українцеві не вистачає майже трьох метрів.

Хто такий Михайло Кохан

  • 21-річний український легкоатлет, що виступає у секторі метання молота
  • Кохан - чемпіон світу U18 (2017), чемпіон Європи у вікових категоріях U20 (2019) і U23 (2021), а також переможець Юнацьких Олімпійських ігор-2018.
  • На дебютній Олімпіаді-2020 зупинився у кроці від нагороди, посівши четверте місце.