Випічка, картини й сумки. У Хмельницькому організували ярмарку, аби придбати тепловізор військовим

Фото: Суспільне Поділля

Благодійний ярмарок провели у Хмельницькому. Захід організували учасники благодійного фонду «Волонтери Поділля». Свої вироби продавали 50 майстрів. За вторговані кошти планують купити тепловізор для військових на передову.

Про це Суспільному розповіла членкиня благодійного фонду «Волонтери Поділля» Анна Маєвська.

Дощечки для кухні та сумки-шопери вироблені власними руками продає на благодійному ярмарку хмельничанка Ольга Лучинська. Зі слів жінки, один шопер вже купили, коштував він 300 гривень.

На фото дощечки для кухні та сумка-шопер. Фото: Суспільне Поділля

«Дощечки для кухні випалювали пірографом – це одне із давніх українських мистецтв. Малюнки на шоперах також ручної роботи, фарба не вимивається. Ми долучаємося, як можемо, аби підтримати наших хлопців», - говорить хмельничанка.

Організували благодійний ярмарок учасники благодійного фонду «Волонтери Поділля». На вторговані гроші волонтери планують купити тепловізор для військових.

«На ярмарку продавались вироби декоративно-прикладного мистецтва - це речі, зроблені своїми руками, це печиво, це картини. Чим більше коштів ми зберемо, тим кращий тепловізор купимо», - каже Анна Маєвська.

Вироби вихованців Хмельницького обласного художнього музею та випічку господинь села Шарівка, Хмельницького району продає науковиця музею Ольга Нікітіна.

Випічка господинь села Шарівка, Хмельницького району. Фото: Суспільне Поділля

«Ціни у нас фіксовані, але ж ми знаємо нашу щедру українську душу, люди жертвують дуже щедро і навіть не беруть решту», - розповідає Ольга Нікітіна.

Як розповіла Анна Маєвська триватиме благодійний ярмарок до 20 години вечора, волонтери планують вторгувати 100 тисяч гривень.

Читайте також

  • «Займалися святами, а тепер – війною». Хмельницька ведуча розповіла, як волонтерить.
  • Пенсіонери з Польщі та Франції волонтерять у Хмельницькому.