"Вийшла з сектора незадоволена". Українка Марина Бех-Романчук — про дебютний виступ у стрибках у довжину в сезоні

Ексклюзивно
АР

Українська спортсменка дебютувала у своїй основній дисципліні на відкритій арені.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук вперше в нинішньому літньому сезоні взяла участь у змаганнях зі стрибків у довжину.

Загалом у 2022 році українка вже виступала в цій дисципліні, але на чемпіонаті світу в приміщенні, що відбувся в березні в сербському Белграді. Тоді 26-річна спортсменка посіла шосте місце з результатом 6.73 метра.

Водночас у рамках етапу Діамантової ліги в Бірмінгемі Бех-Романчук дебютувала в стрибках у довжину в цьому сезоні на відкритому стадіоні. Їй вдалось підкорити 6.66 метра, що принесло їй другу позицію. Перше ж місце посіла німкеня Малайка Міхамбо, що стрибнула на 7.09 метра.

Читайте також: Марина Бех-Романчук відкрила сезон у стрибках в довжину "сріблом" на Діамантовій лізі

Після змагань у Великій Британії Марина Бех-Романчук оцінила свій виступ у коментарі для Суспільне Спорт, а також розповіла про свій подальший календар змагань.

  • Про результат на змаганнях у Бірмінгемі

"Уже після виступу в Досі з‘явився змагальний азарт, так би мовити «розсмакувала сезон». Я не скажу, що було простіше [у Бірмінгемі], бо це був дебютний старт саме в стрибках у довжину. Це трохи інша дисципліна, тому відповідно все було трохи інакше.

Я вийшла з сектора незадоволена, м'яко кажучи. Бо якби я розуміла, знала і відчувала, що 6.66 м — це моя готовність, то звичайно, була б зовсім інша розмова. А я думаю, що багато хто бачив мою останню спробу. Усі чудово розуміли, що це абсолютно не той результат, до якого я готова і на який могла стрибати. Тому відчуття двоякі. Провальним виступ не назвеш, але розумію, що можна було значно краще. Нічого не залишається, окрім того, як тренуватися, працювати, виправляти і намагатися на наступних стартах все ж таки себе реалізувати".

Відео медальної спроби Марини Бех-Романчук у Бірмінгемі
  • Про атмосферу на стадіоні в Бірмінгемі

"Було дуже круто, навіть крутіше, ніж у Досі. Публіка у Великій Британії дуже активна, і нас тут завжди вітали дуже добре. А зараз, коли Велика Британія дуже підтримує Україну, то прийняли нас максимально тепло. Це дуже відчувалося".

  • Про наступні змагання

"Далі за планом має бути Діамантова ліга в Юджині. Але поки що чекаю на візу, яку вже погодили, але не вклеїли в мій паспорт. У середу маю вирушати туди. Сподіваюсь, що все вдасться, і я зможу вилетіти на цей старт".

Читайте також: Бігунки Ткачук та Рижикова здобули "срібло" та "бронзу" етапу Діамантової ліги на 400 метрів з бар'єрами