Їжа, ліки, сітки та малюнки: черкаські волонтери зібрали допомогу для захисників

Суспільне Черкаси

Черкаські волонтери зібрали для українських захисників гуманітарну допомогу: домашню їжу, ліки, сітки та дитячі малюнки зі словами підтримки. Про це розповів Суспільному волонтер Віталій Чепелуха.

Волонтери на першому місці збору завантажили продукти.

Суспільне Черкаси

"Макарони, консерви, молоко, тушкованка, дитяче харчування в тюбиках, які там дуже добре йдуть", – розповів волонтер Араік Мкртчян.

В одній зі шкіл Черкас черкащанка Світлана Костенко віддала партію медикаментів:

"Наші польські колеги вислали з міста Бельсько-Бяла ліки, медикаменти. Вони постійно допомагають".

Черкащанка Світлана Костенко чекала на волонтерів з гуманітарною допомогою. Суспільне Черкаси

Учні та вчителі Черкаської санаторної школи №14 підготували солодощі та малюнки з листами.

"Щоб вони відчували нашу любов та підтримку. Також гуманітарна допомога потрібна для бійців, тому що все ж таки вони захищають нас, а ми хочемо попіклуватися про них, щоб вони знали, що ми їх чекаємо та любимо", – пояснила дев’ятикласниця Дарина.

Дев’ятикласник Тимофій розповів, про що писав у своєму листі бійцям:

"Наш ворог дуже старається забрати наші території, пригнітити, вбиває маленьких дітей. Але він ніяк не зможе нас залякати, і ми відвоюємо всі свої території. Україна буде незалежна, ми відвоюємо Крим. Слава Україні".

За словами директорки школи Людмили Шарапи, кошти для підтримки захисників вони збирали на доброчинних ярмарках.

Директорки школи Людмила Шарапа. Суспільне Черкаси

"З 14–го року і до 22-го року в нашій школі постійно були доброчинні ярмарки й концерти. І на потреби воїнів зібрали понад 700 тисяч гривень за ці роки. Ми будемо і надалі робити все можливе, щоб якось наближати час перемоги для нашої України", – прокоментувала директорка.

За словами волонтера Віталія Чепелухи, в гарячі точки намагаються їздити хоча б раз на тиждень:

"Ми возили в Чернігівську область, Київську область, Дніпропетровську, возили в Харківську область. Ця допомога поїде в напрямку Ізюму. Настрій у хлопців позитивний. Хлопці налаштовані на перемогу. Сьогодні, як ніколи, від нас потрібна моральна і духовна підтримка".

Леонід Сандига — незмінний товариш Віталія Чепелухи в поїздках. Бажання допомогти пересилює його страх за власне життя:

"Наша країна в небезпеці, і ми повинні, бо якщо не ми, то хто?! Діти наші воюють, а ми вже люди, які трохи пожили в цьому житті, щось бачили. Так що це святе – допомогти, привезти щось свіженьке, щоб дітки наші попробували ці смаколики, щоб з’їли того пиріжка, щоб випили те молочко".

За словами Віталія Чепелухи, це дванадцята їхня поїздка в місця бойових дій від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Так волонтерять вони ще з 2014 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також