У Маріуполі російські окупанти планують з нового навчального року повністю русифікувати навчання у школах — Денісова

Наслідки обстрілів Маріуполя, фото: Маріупольська міська рада

У Маріуполі російські окупанти планують з нового навчального року повністю русифікувати навчання в окупованому місті, впровадивши свої стандарти. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

"У рамках "адаптації" до переходу на російські програми у школах будуть викладати усього три предмети: російську мову та літературу, історію Росії та математику", —розповіла Людмила Денісова.

Вона додала, що осійські окупанти також влаштували "організаційно-методичне" зібрання вчителів, яких примушують до співпраці в освітньому процесі.

Читайте також: "Дісталося звідусіль". Історія сім'ї з Маріуполя, яку розлучила війна

Що відомо

  • Вихователів дитячих садків з окупованого Донецька змушують їхати в Маріуполь. Подібним чином відбирається і персонал банківських установ.
  • Окупаційна влада Маріуполя оголосила про поновлення добровільних дружин. Чоловіки Маріуполя будуть здійснювати патрулювання міста разом з російськими військовими та "народною міліцією ДНР". Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Таким чином російські окупанти намагаються посилити пошукові заходи. Цього разу починають шукати в першу чергу комунальників, вчителів та інших спеціалістів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber