Громади Херсонщини, що перебувають на лінії фронту, потребують гуманітарної допомоги

У населених пунктах Херсонщини, які перебувають на лінії фронту, відсутнє водо-електро- та газопостачання, зруйновані будинки, жителі потребують евакуації - оперативна інформація ХОДА.

Станом на 21 травня, зв'язок з Чорнобаївської громадою відсутній. В Олександрівці Станіславської громади залишаються 150 жителів, які відмовились евакуюватись з місця активних бойових дій. У селі відсутнє водо-, електро- та газопостачання, зруйновані 300 будинків, пошкоджена будівля школи. У Широкій Балці Станіславської ТГ зруйновані 20 будинків.

У Високопільській громаді відсутні газ, світло та вода. Зруйновані всі адміністративні будинки. Населення потребує термінової евакуації та гуманітарних коридорів. Жителі намагаються самостійно виїхати з населених пунктів через блокпост. Російські військові заборонили проїзд до понеділка.

У Новоронцовці часткове електропостачання, воду подають за графіком. Без світла залишаються Миролюбівка, Хрещенівка, Трудолюбівка, Шевченківка, Любимівка, Осокорівка. У Любимівці є зруйновані будинки.

Без світла і води впродовж двох місяців живуть села Калинівської ТГ. Громади потребують гуманітарної допомоги.

Читайте також:

  • На захопленій військовими РФ Каховській греблі скидають воду, яка затоплює Нову Каховку