Офіційно: скільки компенсують на Рівненщині за працевлаштування переселенців

Фото: Суспільне

Компенсації на оплату праці внутрішньо переміщених людей на Рівненщині отримає понад сотня роботодавців. Про це повідомили у пресслужбі обласного центру зайнятості. Станом на 20 травня частина суми надійшла, більшу ж частину поки очікують.

Для того, щоб отримати компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених людей, до служби зайнятості звернулися 104 роботодавці. Зокрема, це 69 юридичних осіб, за працевлаштування 108 людей, та 35 фізичних осіб-підприємців, за працевлаштування 41 людини. Серед заявок — 36, поданих через Дію.

"Обласний центр зайнятості прийняв 89 позитивних рішень у справах про компенсацію за 139 працевлаштованих переселенців. Станом на 20 травня 2022 року роботодавці регіону отримали компенсацію на суму 58,5 тисяч гривень", – повідомив директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Надходження ще 873,3 тис. грн компенсації поки очікують.

Що відомо

  • За працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні роботодавцям надають державну фінансову допомогу у розмірі 6500 гривень упродовж двох місяців з дати працевлаштування.
  • Більш детальна процедура надання роботодавцям компенсації – ТУТ

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram