Королева Єлизавета II відкрила нову лінію метро у синьо-жовтому капелюшку

Фото: Getty Images

Останнім часом королева Єлизавета II рідко з'являється на публіці. Однак 17 травня Її Величність офіційно відкрила лінію метро Elizabeth Line на вокзалі Паддінгтон у Лондоні. Про це повідомило видання Independent.

Королева зустрілася з персоналом, ключовими співробітниками проєкту Crossrail, а також з персоналом Elizabeth Line, який керуватиме залізницею. Спочатку присутнім на відкритті повинен був тільки молодший син королеви принц Едвард, але в останній момент Єлизавета II вирішила зробити це особисто.

У синьо-жовтому капелюшку королева Єлизавета II відкрила нову лінію метро. Фото з інстаграму королівської сім'ї

ЗМІ вважають, що так королева висловила підтримку Україні. Фото з інстаграму королівської сім'ї

Королева була одягнена в жовте пальто від Stewart Parvin, під яким була квіткова шовкова сукня і капелюх з блакитними квітами від бренду Rachel Trevor-Morgan.

У ЗМІ припустили, що таким чином Її Величність виразила підтримку народу України, адже Велика Британія загалом і премʼєр-міністр Борис Джонсон зокрема надають значну допомогу нашій країні під час війни з Росією.

Королева не вперше демонструє свою підтримку Україні подібним чином з моменту повномасштабного вторгнення Росії наприкінці лютого. Під час зустрічі з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо 8 березня королева виявила свою підтримку іншим тонким способом — поставивши синьо-жовті квіти у вазу позаду неї.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culturesuspilne@gmail.com. Ваші історії важливі для нас!