Скандальні бронежилети зняли з продажу: що каже черкаська компанія-виробник

Фото - пресслужба "Епіцентр К"

Компанія роздрібної торгівлі "Епіцентр" вилучає з продажу бронежилети ТОВ "Група Венето”, через заяву Служби безпеки України про незаконну спробу нібито посадовців продати понад тисячу бронежилетів, які мали передати на потреби оборони.

"У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа «Епіцентр» знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення", — повідомили в пресслужбі установи.

Також там додали, що "Епіцентр" припиняє усі взаємовідносини з контрагентом до завершення результатів розслідування компетентних органів. У пресслужбі компанії додали, що договір на постачання бронежилетів виробництва уклали в квітні 2022 року:

"У середині квітня цього року «Епіцентр» підписав договір на постачання бронежилетів виробництва ТОВ «Група Венето». При цьому постачальник надав компанії всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ «Епіцентр К» правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджувальними документами".

У пресслужбі ТОВ «Група Венето» повідомили, що розпочали внутрішнє розслідування:

"За ініціативою засновників ТОВ «Група Венето» за вказаним фактом розпочало внутрішнє розслідування. Окрім того, з метою встановлення істини, службові особи ТОВ «Група Венето» співпрацюють з правоохоронними органами. Про результати розслідувань, буде повідомлено публічно", — пояснили в пресслужбі.

Що відомо

  • На Черкащині намагались незаконно продати понад тисячу бронежилетів, які мали передати на потреби оборони, повідомили в пресслужбі Служби безпеки України.
  • За словами керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, ОВА не має жодного стосунку до питання комерційної реалізації бронежилетів. А тисячу плитоносок передала на зберігання в одне з комерційних підприємств Черкас.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного