Ексзаступника голови Волинської ОВА підозрюють у допомозі призовникам перетинати кордон

Ексзаступнику начальника Волинської обласної військової адміністрації, колишньому керівнику Координаційного центру області висунули підозру щодо допомоги в незаконному переправленні військовозобов'язаних за кордон, – розповіла Суспільному речниця прокуратури області Наталія Мурахевич.

За даними слідчих, посадовець видавав чоловікам офіційні листи із зазначеною у них недостовірною інформацією про мету виїзду в Польщу, зокрема нібито для доставки гуманітарного вантажу.

У прокуратурі зазначають: колишній заступник сприяв безперешкодному виїзду з території України військовозобов'язаних чоловіків, виїзд яких на період воєнного стану є обмеженим.

Імені посадовця у прокуратурі не називають. Щодо ексзаступника голови ОВА, якому оголосили підозру, вирішується питання про запобіжний захід у рамках досудового розслідування. Чоловіку загрожує позбавлення волі до п'яти років.

Дату судового засідання зі слів речниці прокуратури, наразі не призначили, справу розглядатиме Луцький міськрайонний суд Волинської області.

Як сказано на сайті військової адміністрації, заступником очільника області з 2 вересня 2021 року став Андрій Ярмольський, який також курував роботу Координаційного центру Волині. 4 квітня 2022 року голова ОВА Юрій Погуляйко підписав розпорядження про звільнення його з посади.

Суспільне намагалося поспілкуватися з ексзаступником голови ОВА щодо висунутої йому керівником Волинської обласної прокуратури Віктором Тимчуком підозри за двома статтями Кримінального кодексу України, однак на дзвінки журналістів Андрій Ярмольський наразі не відповідає.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.