У мережі з'явилася петиція із закликом повернути маму Алісі з "Азовсталі"

Фото: Суспільне Запоріжжя

Інтернет-користувачі намагаються звернутися до ООН та Червоного хреста із закликом повернути на підконтрольну Україні територію медика Вікторію Обідіну. Жінку під час евакуації з Маріуполя розлучили із дочкою російські окупанти.

Відповідна петиція з'явилася на сайті Change.org.

Автори звернення наголошують, що Організація Об’єднаних Націй і Червоний Хрест взяли на себе відповідальність за евакуацію всіх мирних мешканців, які переховувались на "Азовсталі".

Вікторія та Аліса. Фото: Change.org

"Поки мати Аліси, Вікторія, а також усі інші цивільні з Маріуполя залишається у фільтраційному таборі на окупованій території, поки у фільтраційному таборі залишається ще багато військовополонених з "Азовсталі", евакуація не завершена", — йдеться у петиції.

За 6 днів петицію підтримали понад 40 тисяч людей. Наразі збір підписів триває.

Що відомо:

  • 8 травня у колоні з евакуйованими мешканцями Маріуполя до Запоріжжя прибула 4-річна Аліса. На шляху евакуації маму Вікторію російські військові затримали у фільтраційному таборі.
  • У Запоріжжі дівчинку прихистила у себе вдома заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова. 10 травня за Алісою приїхав її рідний дядько та забрав до Чернівців. Пізніше дитину мали передати під опіку бабусі.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram