В Івано-Франківську волонтери "Території добрих справ" допомогли 800 сім'ям переселенців

Із середини березня 800 сімей переселенців отримали гуманітарну допомогу від громадської організації "Територія добрих справ" в Івано-Франківську. Про це кореспондентці Суспільного розповіла керівниця організації Наталія Перцович.

Першу гуманітарну допомогу центр отримав від партнерів з Італії. Частину речей волонтери відправили в області, де ведуться бойові дії. Наразі залишився тільки одяг. Зараз волонтери шукають підприємців та небайдужих людей, які б могли допомогти придбати продукти.

"Ми працюємо над тим, щоб знову отримати гуманітарну допомогу. Шукаємо можливості, аби залучати благодійників, спонсорів, партнерів з інших країн, які ще готові надавати гуманітарну допомогу. Потрібна їжа, засоби гігієни, підгузки для дітей та дорослих", – каже Наталія Перцович.

Фото: Суспільне Карпати

Олена із 7-місячною донькою виїхали з Харкова на початку березня. Про те, що в "Території добрих справ" можна отримати необхідні речі, жінка дізналася від матері.

"Взяли для дітей те, що кожного дня використовуємо – підгузки, харчування, каші, що є. Нас це рятує. Ми вже на виплати подали, але, мабуть, ситуація важка і ми ще не отримали", – каже Олена.

Фото: Суспільне Карпати

Також отримати допомогу прийшла Інна з Харкова. Жінка приїхала до Івано-Франківська два тижні тому. У центрі хоче підібрати собі та онуці необхідні речі.

"Приїхали без речей. Що встигли, те взяли. Підгузки беремо. Ми більше для дитини стараємося взяти, для себе це вже таке", – каже Інна.

За словами Наталії Перцович, аби отримати допомогу, потрібно звернутися до центру на вулиці Крайківського, 1 Б, показати довідку внутрішньо переміщеної особи та зареєструватися.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!