На Закарпатті сімох чоловіків підозрюють у розповсюдженні метамфетаміну і канабісу

Закарпатська обласна прокуратура

На Закарпатті сімох чоловіків підозрюють у розповсюдженні метамфетаміну і канабісу. Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура на сайті.

За даними слідства, підозрювані організували на території Ужгорода та району масштабну схему систематичного збуту наркотиків і психотропів — канабісу та метамфетаміну. Придбані попередньо заборонені речовини фасували й зберігали як за місцем свого проживання в обласному центрі, так і в орендованих приміщеннях. Встановлено, що фігуранти займалися незаконною діяльністю з 2020 року, — йдеться у повідомленні.

Закарпатська обласна прокуратура

У межах розслідування злочину правоохоронці провели понад десяток обшуків, виявили та вилучили наркотичні засоби і психотропні речовини, обіг яких заборонений, чорнову документацію, мобільні телефони і гроші. Крім того, трьох осіб з-поміж підозрюваних затримано.

Закарпатська обласна прокуратура

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури організованій групі із семи осіб повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні і збуті наркотичних засобів і психотропних речовин (ч. 3 ст. 307 КК УкраїниСтаття 307. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, а також якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах, або вчинені із залученням малолітнього або щодо малолітнього.). Готуються клопотання щодо обрання усім членам ОЗГ запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, — повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Читайте також:

  • Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн
  • Росія може визнати "Азов" терористичною організацією. Вивезених з "Азовсталі" військових хочуть допитати. Водночас евакуація військових з території підприємства триває
  • Уряд вирішив призупинити регулювання цін на бензин та дизель, щоб оператори ринку мали можливість наповнити його

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram