У Києві відбудеться 29-й "Пробіг під каштанами". Як доєднатися дистанційно

Пробіг під каштанами-2019. Фото УНІАН

29 травня відбудеться 29-й благодійно-спортивний захід "Пробіг під каштанами". Цьогоріч учасники можуть вийти на символічний старт із будь-якого безпечного куточка України та світу протягом всього дня.

Про це повідомляють організатори пробігу.

Під час заходу планується, зокрема, зібрати кошти для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Попри все, 29 травня, у день Києва, кожен може у  будь-який зручний час та в будь-якому безпечному місці подолати символічні 5 км.

"Оргкомітет мав сумніви щодо доречності проведення заходу цього року навіть зважаючи на благодійну мету Пробігу. Але коли нам почали надходити повідомлення від учасників попередніх років зі змістом: "Ми чекаємо на Пробіг і готові бігти у будь-якому місці заради діток" –  всі сумління відпали – Пробіг має жити й продовжувати свою тридцятирічну історію!" – наголосила ініціаторка та організаторка "Пробігу під каштанами" Ірина Кузнєцова.

Для участі у пробігу необхідно зареєструватися і зробити благодійний внесок 250 гривень. Останній день реєстрації – 29 травня.

Зареєстровані учасники можуть роздрукувати номерок, вписати до нього своє ім’я, місто, країну або номер реєстрації, і 29 травня вийти на прогулянку чи пробіжку в безпечному місці на дистанцію 5 кілометрів.

Організатори закликають учасників знайти на своєму маршруті листок чи цвіт каштану, сфотографуватися і викласти світлини у соцмережі.

Що відомо

  • "Пробіг під каштанами" – це спортивно-благодійний захід, який відбувається щорічно у День Києва – в останню неділю травня, починаючи з 1993 року. Торік у заході взяли участь понад 10 тисяч людей та понад 100 корпоративних команд.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн