На Київщині відновлено електропостачання у населених пунктах, де велися бойові дії

Фото: Unsplash

ДТЕК “Київські регіональні електромережі” завершила роботи з відновлення електропостачання в населених пунктах області, що постраждали через бойові дії.

Про це повідомив голова Гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба

За його словами, зараз експерти обстежують абонентські інженерні мережі та трансформаторні підстанції, що не належать до сфери управління ДТЕК.

Роботи з відновлення електропостачання тривали 45 днів, замість запланованих 60, наголосив заступник очільника Офісу президента Кирило Тимошенко. За його словами, вартість робіт сягнула 300 мільйонів гривень.

"До відновлювальних робіт було залучено понад 1000 працівників з різних регіонів України. Живлення відновили у більше як 260 тисяч споживачів. Якщо ще додати чисел – то окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній. Вартість робіт – 300 мільйонів гривень у відновлення мереж. Але все це тільки цифри. За ними реальні люди, енергетики, які зробили свою роботу та допомогли мешканцям Київщини стати на крок ближче до звичного життя", – написав Кирило Тимошенко у Telegram.

Що відомо

  • 15 травня голова Київської ОВА Олександр Павлюк повідомив, що в усіх населених пунктах Київщини повнісю підведено та відновлено водопостачання.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн