В Україні відновили роботу вагового контролю на дорогах. Коли почнуть штрафувати за порушення

Фото: Укртрансбезпека

В Україні відновили роботу системи автоматичного зважування та штрафування вантажних автомобілів за порушення габаритно-вагових норм. Система зважування запрацювала 16 травня у тестовому режимі, а штрафи порушникам почнуть нараховувати з 23 травня.

Про це повідомляє Укртрансбезпека.

За перший день роботи WIM-комплексів зафіксовано 168 автомобілів, які рухалися з порушенням габаритно-вагових норм.

"Вага найважчого ТЗ склала 62,4 т, при максимально дозволених для автопоїзда 40 т (п.22.5 ПДР). Перевищення габаритно-вагової норми – 40,4%. Загалом перевищили максимально допустиму вагу понад 30% — 13 транспортних засобів", — йдеться у повідомленні.

У другий день роботи WIM-комплексів в тестовому режимі 147 автомобілів рухалися із порушенням габаритно-вагових норм.

"Антирекорд за показниками ваги 17 травня належить автомобілю SCANIA – 68,5 т, при максимально дозволених для такого класу авто – 40 т. Перевізник перевищив максимально дозволену норму на 54%", — повідомили в Укртрансбезпеці.

Загалом з моменту поновлення роботи WIM-комплексів, 16 травня, в автоматичному режимі зафіксовано 436 автомобілів, які рухалися з порушенням габаритно-вагових норм, з низ 33 перевищили максимальну вагу більше ніж на 30%.

В Укртрансбезпеці наголосили, що тестовий режим роботи WIM-комплексів, під час якого на порушників ГВ-норм не накладаються штрафи, триватиме до 22 травня.

З 23 травня за перевищення габаритно-вагових норм накладатиметься штраф залежно від перевищення вантажності, згідно з чинним законодавством, а саме:

  • від 5% до 10% — 8 500 грн;
  • від 10% до 20% — 17 000 грн;
  • від 20% до 30% — 34 000 грн;
  • понад 30% встановленої норми — 51 000 грн.

Довідка: Контроль переваги на українських дорогах здійснюють WIM-системи (Weigh-In-Motion). Це набір датчиків і камер, які фіксують загальну вагу транспортного засобу і навантаження на вісь, розпізнають номери авто і фіксують габарити транспортного засобу в русі, на швидкості до 120 км/год.

Що відомо

  • В Україні з 16 травня відновили роботу камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, які були вимкнені з початку війни. За словами автоюриста Богдана Глядика, на час війни в законодавстві не передбачено змін до механізму отримання штрафів та притягнення до адмінвідповідальності: Аби вручити штраф, повинен надходити лист. Крім того, є можливість відстежування штрафів у "Дії” чи в електронному кабінеті водія. На думку Глядика, буде проблема з надсиланням письмової постанови про штраф, тому що багато людей не проживає за тією адресою, де вони зареєстровані.
  • Патрульна поліція України нагадала, що попри введення воєнного стану необхідно дотримуватися усіх правил дорожнього руху. Правоохоронці продовжують фіксувати ДТП з пораненими або мертвими, деякі водії на підпитку.
  • Кабінет Міністрів на період дії воєнного стану в Україні спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 84. Текстовий онлайн

“Нас робить людьми мистецтво, за нього ми й воюємо” — історії українських експолонених

"Готуються до останнього бою, бо не вірять у дипломатію". Що розповіли дружини бійців "Азовсталі"

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу