Під час пожежі в луцькій багатоповерхівці загинув чоловік: евакуювали 20-х людей, серед яких були діти

Фото: Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій Волині

Під час нічної пожежі у Луцьку загинув чоловік. З багатоповерхівки рятувальники евакуювали 20-х людей, серед яких було троє дітей, – повідомляють у державній службі надзвичайних ситуацій області.

Пожежа трапилася 18 травня, орієнтовно о першій годині ночі на вулиці Даньшина у Луцьку. Зайнялося у квартирі на третьому поверсі. Вогонь поширився з третього до п'ятого поверху.

Під час гасіння з'ясувалося, що пожежа виникла в квартирі на третьому поверсі. У кімнаті вогонь охопив меблі, хатні речі й стелю. Під час ліквідації вогню у квартирі, охопленій вогнем, рятувальники виявили тіло 45-річного чоловіка.

За попередніми даними, пожежа виникла внаслідок необережного поводження з вогнем загиблого під час куріння.

Рятувальники сходовою кліткою із сусідньої квартири евакуювали жінку з дитиною молодшого шкільного віку. Із четвертого поверху врятували матір з немовлям.

На п'ятий поверх будинку, що горів, вдалось дістатись на пожежній драбині. У квартирі перебувала жінка з десятирічною дитиною. Їх евакуювали по сходовій клітині.

На місці події працювали рятувальники другої та 25-ї пожежно-рятувальних частин Луцька. Горіння локалізували о 01:14, ліквідували – о 01:22. На гасіння були подані три пожежних водяних стволи, працювали три ланки газодимозахисної служби. Всього задіяли чотири одиниці техніки.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.