Близько 250 літрів спиртного: у Чернігові викрили підприємця, який торгував алкоголем попри заборону

ФОТО: Поліція Чернігівської області

У Чернігові викрили місцевого підприємця, який продавав алкогольні напої попри заборону. Про це Суспільному повідомила речниця національної поліції в області Наталія Слабеняк.

З її слів, 17 травня поліцейські виявили та вилучили в торговій точці, яка належить підприємцеві, близько 250 літрів лікеро-горілчаної продукції, а також понад 400 пачок цигарок без марок акцизного збору.

На чоловіка поліція склала адміністративні матеріали за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), що тягне за собою накладення штрафу від 17 000 до 34 000 гривень з можливою конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Близько 250 літрів спиртного: у Чернігові викрили підприємця, який торгував алкоголем попри заборону. ФОТО: Поліція Чернігівської області

Нагадаємо, у Чернігові з 4 травня відновили заборону на продаж алкоголю. Це пов’язано зі збільшенням динаміки та характеру злочинів, пов'язаних із його вживанням.

Читайте також:

У Новгороді-Сіверському поліція вилучила 30 літрів самогону і 120 літрів браги та вилила у канаву