На річці під Житомиром зафіксували мор риби

Мор риби в Житомирі. Житомир, травень 2022 рік. Фото: Житомирський рибоохоронний патруль

Про загибель риби на ставу річки Крошенка поблизу Житомира 16 травня сповістив на гарячу лінію Житомирського рибоохоронного патруля один із депутатів Житомирської райради. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомляє Житомирський рибоохоронний патруль.

Працівники Житомирського рибоохоронного патруля виїхали на місце та обстежили берегову лінію, виявивши близько сотні екземплярів загиблої риби різних видів. Серед них 53 товстолоби, 18 коропів, 11 карасів, 8 пліток, 6 окунів та один рак.

Загинули близько 100 екземплярів риби. Мор риби в Житомирі. Житомир, травень 2022 рік. Фото: Житомирський рибоохоронний патруль

Фахівці рибоохорони склали акт обстеження водойми і наразі готують матеріали для передачі екологам Державної екологічної інспекції Поліського округу, аби ті обрахували суму завданої шкоди.

Причини мору наразі невідомі. Мор риби в Житомирі. Житомир, травень 2022 рік. Фото: Житомирський рибоохоронний патруль

Суспільне звернулося за докладнішими коментарем до Житомирського рибоохоронного патруля та Державної екологічної інспекції Поліського округу. Станом на 15 годину 10 керівництво та пресслужба обох структур на дзвінки не відповідали.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного