Фото: Тернопільська міська рада

Станом на 17 травня у Київській області повноцінно працює 61 дитсадок. Найбільше дошкільних навчальних закладів — 18 — відкрились у Бучанському районі.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

На базі дошкільних навчальних закладів відкрито 171 групу. Батьки вже подали 2622 заяви. Зазначається, що на Київщині дистанційно працюють 257 дитсадків. У них виховується 11 947 дітей, із них 637 — із родин переселенців.

Що відомо

  • 5 травня Микола Поворозник повідомив, що столична влада розглядає можливість відкриття окремих дитячих садків. Однак поки це питання дискусійне.
  • На Київщині цьогоріч навчальний рік у школах завершиться у різні терміни. Усі 602 заклади загальної середньої освіти Київської області завершать навчання з 27 травня по 17 липня.
  • 2022-го року через війну зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за спецпроцедурою попри попередні заяви про його повне скасування.
  • 1 квітня президент Володимир Зеленський підписав проєкт закону №7132 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері освіти", який передбачає скасування державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у виші.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 83. Текстовий онлайн