У Житомирі працівниці лабцентру щотижня готують по шість тонн їжі для ЗСУ

Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Лаборантки Житомирського обласного лабораторного центру щотижня готують по шість тонн їжі для воїнів Збройних сил України. Для цих цілей у лабцентрі виділили окреме приміщення – куховарять працівниці у вільний від роботи час.

За словами директора Житомирського лабцентру Зіновія Парамонова, їжу готують 60 працівниць Центру. Продукти постачають волонтери та жителі громад області.

"Продукти, які ми отримуємо – особливо фарш, м’ясо – ми беремо на бактеріологічний контроль. І частину продуктів, які ми відправляємо і які можуть швидко зіпсуватися, ми теж беремо на бактеріологічний контроль. Ми не завдамо шкоди нашим військовим", – каже Зіновій Парамонов.

Зиновій Парамонов каже, що деякі продукти перед тим, як потрапити на кухню, проходять бактеріологічний контроль. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Готувати для військових почали з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Фельдшерка-лаборантка Тетяна Печенюк говорить, що вони стараються, щоб нашим воїнам смакувало по-домашньому, підтримуючи їх і допомагаючи таким чином скоріше здобути перемогу у війні.

Тетяна Печенюк каже, що хоче, аби воїнам смакувало по-домашньому. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Їжу для воїнів готують 60 працівниць лабцентру. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Готову продукцію зберігають в морозильних камерах при температурі мінус сімдесят градусів. У такому вигляді її і доставляють на передову.

"Як сонечко пригріє, їжа розтає – і наші військові можуть з'їсти один шар страв. Потім ще чекають, щоб пригріло, і їдять другий шар їжі. Адже на передовій немає холодильників та плит", – каже завідувачка господарством лабцентру Валентина Іванова.

Валентина Іванова говорить, що готову їжу заморожують і в такому вигляді доставляють на фронт. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Куховарять працівниці лабцентру у вільний від роботи час.

"Щоб у нас не було суміщення з патогенними мікроорганізмами і приготуванням продуктів, то готуємо ми в окремому спеціально відведеному місці", – розповідає завідувачка бактеріологічної лабораторії Вікторія Шиманська.

Для приготування їжі виділене окреме приміщення, каже Вікторія Шиманська. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Щотижня працівниці лабцентру готують військовим шість тонн їжі. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Наталія Циганчук. Житомир, 16 травня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Возять їжу в зону бойових дій водії лабораторного центру.

"Вони вже знають, де ми знаходимося. Нам телефонують і кажуть, що будемо тоді-то. Ми навіть приходимо рано-вранці, коли закінчується комендантська година, для того, щоб їх загрузити. А якщо є така потреба, то і у вихідні дні приходимо", – каже юристка лабцентру Наталія Циганчук.

Читайте також

  • У Житомирі попрощалися з військовим 13 окремого десантно-штурмового батальйону Сергієм Яхимовичем.
  • У День сім'ї прикордонники розповіли про подружжя з Житомирщини, котре стоїть на варті кордону України.
  • Рятувальника з Житомира Андрія Кравчука нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.
  • У Житомирі в обласній лікарні зробили третю за дев'ять місяців операцію з пересадки нирки.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного