Жителі Надвірнянської громади передали українським захисникам на передову шість автомобілів

Фото: Facebook/Зіновій Андрійович

Жителі Надвірнянської територіальної громади, що на Івано-Франківщині, передали українським захисникам на передову шість автомобілів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Зіновій Андрійович.

З його слів, автівки завантажили генераторами, пилами, кутовими шліфувальними машинами (болгарками), клямрами, пиломатеріалами та водяними баками. Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну жителі Надвірнянської громади передали військовим 32 автомобілі. До закупівлі автівок, каже мер, долучаються волонтери та представники бізнесу. Крім того, власні автомобілі для бійців передають і жителі громади.

"Приємно і відрадно те, що в цьому переліку є і власні автомобілі, якими люди користувалися до цього часу. І вони вкладають лепту для перемоги над російським ворогом. Також є родинні, сімейні автомобілі. Тобто велика родина чи сім’я зібрала гроші й викупила на українському ринку авто. Ми стараємося знайти автомобілі, які будуть придатними для військових дій. Ці автомобілі — вкрай потрібні", — каже Андрійович.

Міський голова Надвірної додає, що зараз для українських бійців потрібно закупити ще десять автівок.

"Є дефіцит із цими автомобілями, бо їх переважно везуть із-за кордону. Ми розуміємо, що для одного автомобіля — від закупівлі, лагодження та проведення СТО — потрібно від тижня до двох. Тому ми в постійному пошуку таких авто", — каже Зіновій Андрійович.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!