Жителі Донеччини бачать дим від вибуху на Харківщині: російські окупанти влучили у склади з селітрою

На Харківщині поцілили у склад із селітрою. Фото: t.me/pavlokyrylenko_donoda

На території Харківської області стався вибух — за попередніми даними, стовп диму піднявся від обстрілу складів з аміачною селітрою. Загрози для населення немає.

Інформацію про стовп диму на території Харківщини Суспільному підтвердив директор обласного Департаменту цивільного захисту Іван Сокол.

"Дим сунеться в напрямку Донеччини. На шляху по Харківській області населених пунктів немає. Загрози жителям немає", — сказав він.

За інформацією голови Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка, вдень 16 травня російський снаряд влучив у склад на території Харківщини, де, за попередньою інформацію, зберігалася аміачна селітра. Стовп диму бачили мешканці півночі Донеччини.

"Аміачна селітра не відноситься до небезпечних хімічних речовин, а найбільша концентрація її після вибуху — у хмарі, що досягає 200-500 метрів від епіцентру. Загрози для населення цей вибух не становить", — написав Кириленко.

Фахівці встановили, що концентрація хімічних речовин в районі вибуху — в межах норми.

Що відомо

  • Російські військові 11 травня обстріляли Авдіївський коксохімічний завод. Від мінометного обстрілу отримали поранення 33-річні начальник зміни заводу та працівник підрозділу ДСНС. Повна інформація щодо наслідків для довкілля та пошкодженої інфраструктури встановлюється.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного