"З Європою в серці". 55 картин презентували у Сумах викладачі та учні художньої школи

Суспільне Суми

Викладачі та учні Сумської дитячої художньої школи презентували виставку робіт у рамках відзначення Днів Європи в Сумах. Всього на виставці показали 55 робіт.

Роботи виконані в різних техніках. Це і підсумок написання наживо, на пленерах, і асоціативно-сюжетні твори, розповідає учасник виставки Павло Остапенко. Усі картини покликані передати красу і затишок європейських міст. Сам чоловік відобразив на папері та на полотнах своє уявлення про європейські країни, які поки ще не відвідав. Усього поділився 18-тьма роботами.

Суспільне Суми

"Головна ідея і концепція виставки – висловити подяку за підтримку європейським країнам, які надають її нашій державі у складний час. Багато людей були змушені залишити свої домівки, рідні міста, і європейські країни надають фінансову, економічну, матеріальну підтримку", – розповів заступник директора Сумської дитячої художньої школи Павло Остапенко.

Суспільне Суми

Олександр Заступ представив на виставці дві свої роботи в техніці олійного живопису з серії "Люблін – старе місто". "Під час пленеру ми малювали з учнями в Любліні, подорожували, дивилися і працювали з натури. Це роки 2018-2019. Кожне місце по-своєму унікальне, Люблін вразив архітектурою. Старовинне місто, 700 років, є що подивитися, ставлення до нас доброзичливе", – розповів викладач школи Олександр Заступ.

Наталя Полякова на виставці представила дві роботи. Одна з них – підсумок її літніх подорожей до Італії. Щоб надати картині українського колориту, розповідає жінка, на фоні італійських гір зобразила синичок і горобців.

"Те, що мне там захопило, – це пейзажі. Я була в північній Італії. Це П'ємонте. Там неймовірно красиві місця, дивовижні просто гори, снігові верхівки. Поруч – Франція та Італія, і люди їдуть в гори просто, щоб відпочити на вихідних. І коли бачиш гори, забуваєш про все погане", – розповіла викладачка художньої школи Наталія Полякова.

Заходи, присвячені Дню Європи в Україні, триватимуть до 21 травня. Виставку, присвячену європейським країнам, можна переглянути на другому поверсі Центральної бібліотеки імені Шевченка впродовж двох тижнів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram