Спортсмени з Хмельниччини представлятимуть область у Французькій Нормандії

Фото: pexels, ілюстративне фото

Три з половиною тисячі школярів із понад 70 країн уже перебувають в Французькій Нормандії, де 14 травня стартує 19 всесвітня гімназіада. Спортсмени від 16 до 18 років змагатимуться в 18 видах спорту.

Про це Суспільному розповіла заступниця директора обласного відділення Комітету з фізвиховання Міністерства освіти України Тетяна Бойко.

За її словами, збірна України цього разу складається зі ста спортсменів з 22-х областей і столиці, Хмельницьку область представляють чотири спортсмени: Андрій Островський - настільний теніс, Маргарита Козловська - спортивна гімнастика та два борці вільним стилем: Костянтин Задоянчук і Єлизавета Хома.

«Це у нас ті, хто ввійшли в склад офіційної делегації збірної учнівської команди України. Вони перетинають кордон України, і далі спортсмени повністю на безкоштовному забезпечені для участі у всесвітній гімназіаді», - сказала Тетяна Бойко.

Як розповіла Тетяна Бойко, ще троє учнів-спортсменів Хмельниччини ввійшли до резервного складу учнівської збірної команди України з боксу - це Ангеліна Хавень, Катерина Купріянова та Тимур Цебень. Змагання відбуватимуться в дев’яти містах, офіційне відкриття 15 травня, закриття - 21 травня.

Читайте також

  • Хмельницькі ветеринари лікують тварин у звільнених містах Київщини.
  • Розмістити вакансію чи знайти роботу: на Хмельниччині запустили чат-бот.