Замінюють 48 метрів труби: у Луцьку комунальники ладять водогін, де через порив відімкнули воду

Суспільне Волинь

У Луцьку 12 травня на розі вулиць Карпенка-Карого і Олексія Шума у Луцьку комунальники проводять аварійний ремонт водогону та замінюють 48 метрів труби. Порив стався на трубопроводі, що забезпечує холодною водою два будинки, – розповіла Суспільному речниця "Луцькводоканалу" Ольга Федоренко.

На місці аварії працює спецтехніка: екскаватор, кран та зварювальна станція.

Суспільне Волинь

"Постійні аварії. Це водогін, вода подається на місто. Цю ділянку ми зараз закрили і подається вода з другого водогону. Ніхто не страждає, що воно закрите: пущено другою лінією. Ми шматочок обезводнили, де розрізали і повністю замінимо", – каже майстер Володимир Назаров.

Суспільне Волинь

Працівники водоканалу ремонтують водогін діаметром 60 сантиметрів. Воду з цього водогону отримували жителі будинків на вулиці Олеся Гончара, 1 та 1а.

"Одразу мешканці були забезпечені доступом до води: зроблено виведення, де вони можуть у будь-який момент набрати. Решта будинків – промислові об’єкти чи наркодиспансер, всі були попереджені", – говорить Ольга Федоренко.

Суспільне Волинь

Усього в обласному центрі Волині, зазначила речниця КП "Луцькводоканал", більш як 92 тисячі споживачів, в навколишніх селах – понад 10 тисяч споживачів, котрим надають послуги з водопостачання та водовідведення.

Зі 347 кілометрів мереж водопостачання 168 кілометрів перебувають у застарілому стані, а з 225 кілометрів водовідведення в застарілому стані 107 кілометрів, – додала Ольга Федоренко.

Що відомо

  • З 11 травня жителі чотирьох будинків у Луцьку на дві доби без холодної води. Причиною цього стала аварія на водогоні. Через ремонт водогону перекритий проїзд для автомобілів вулицею Олексія Шума до 13 травня.
  • У Луцьку потребують заміни 106,60 кілометрів, тобто 81 % теплових мереж, котрі відпрацювали уже термін експлуатації. Усього протяжність тепломереж у місті становить 131,62 кілометра.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.