Збірна Франції з біатлону повідомила склад на сезон 2022/23: хто увійшов до основної команди

AP

У команду "А" увійшли 13 біатлоністів.

Збірна Франції з біатлону оголосила склад чоловічої та жіночої команд, що будуть готуватися до наступного сезону 2022/23.

Склад збірної Франції з біатлону у порівнянні з олімпійським сезоном зазнав змін. Лідери французької команди та призери минулих Олімпіад Сімон Дестьйо та Анаїс Бескон закінчили кар'єру після сезону 2021/22.

Перед початком сезону 2022/23 біатлоністів збірної Франції розділили на дві команди: основу (команду "А") та резерв ("команду "Б"). До команди "А" французької збірної увійшли 13 біатлоністів: сім у жіночій та шість у чоловічій.

Склад збірної Франції з біатлону на сезон 2022/23

Основна команда
  • Жінки: Анаїс Бескон, Жюстін Бреза-Буше, Хло Шевальє, Анаїс Шевальє-Буше, Жюлья Сімон, Паула Боте, Лу Жанмоне, Каролін Коломбо

Жюстін Бреза-Буше - олімпійська чемпіонка масстарту на Олімпіаді у Пекіні, Анаїс Шевальє-Буше - срібна призерка Ігор-2022. Також Шевальє-Буше разом з Жюльєю Сімон були учасницями срібної змішаної естафети на Олімпіаді-2022

  • Чоловіки: Фаб'єн Клод, Кантен Фійон-Майє, Антонен Гігонна, Емільєн Жаклєн, Ерік Перро, Емільєн Клод

Кантен Фійон-Майє - 2-разовий чемпіон Олімпіади у Пекіні в особистих гонках (гонка переслідування та індивідуальна гонка). Разом з Фаб'єном Клодом та Емільєном Жакленом Фійон-Майє став срібним призером чоловічої естафети. Також Емільєн Жаклен та Кантен Фійон-Майє були учасниками срібної змішаної естафети збірної Франції у Пекіні.

Резервна команда
  • Жінки: Каміль Бене, Хло Бене, Фані Бертран, Софі Шово, Каміль Купе, Гілонне Гігонна, Коралі Ланжель, Осеан Мішлон, Жанна Рішар
  • Чоловіки: Ремі Бротьє, Поль Фонтейн, Тео Гійяр-Полле, Жак Жаффріс, Валентін Лежен, Дам'єн Леве, Оскар Ломбардо, Себастьєн Маон

У сезоні 2022/23 Франція матиме максимальну квоту на етапи Кубка світу з біатлону - по шість біатлоністів на особисті гонки.

Що відомо

  • Сезон 2021/22 збірна Франції закінчила на другому місці (чоловіки) та на третьому (жінки) у заліку Кубка націй.
  • Француз Кантен Фійон-Майє виграв загальний залік Кубка світу з біатлону, тоді як ще два біатлоністи - Емільєн Жаклен та Сімон Дестьйо посіли п'яте та сьоме місця відповідно. У заліку Кубка світу серед жінок дві француженки у топ-10: Анаїс Шевальє-Буше - п'ята, Жюстін Бреза-Буше - восьма.
  • На Олімпіаді-2022 збірна Франції здобула сім нагород та посіла друге місце у медальному заліку (3+4+0), поступившись лише Норвегії.