Абсолютний рекорд: кількість покупців військових облігацій за тиждень зросла до 43 тисяч

. Фото: pexels.com

Протягом тижня військові облігації придбали 43,4 тисячі українських громадян та власників бізнесу у порівнянні з 11,8 тисячами покупців раніше. Про це повідомляє Міністерство фінансів.

"Все більше громадян та бізнесів вкладають кошти в перемогу України: на минулому тижні відбулось рекордне збільшення вкладників серед громадян та бізнесу за весь час проведення аукціонів! Дякуємо за ваш внесок у перемогу над ворогом", — сказано в повідомленні.

Сьогодні 10 травня Міністерство фінансів розмістило військові облігації на суму понад 4,7 млрд гривень.

Абсолютний рекорд: кількість покупців військових облігацій за тиждень зросла до 43 тисяч. Військові облігації придбала рекордна кількість громадян, фото: Мінфін

Раніше Національний банк України дав роз'яснення щодо військових облігацій та їх купівлі. Військові облігації — це цільові державні боргові цінні папери, призначені для запозичень на ринку з метою фінансування потреб Збройних сил України та держави в умовах війни. Виплати за таким облігаціями на 100% гарантуються державою та обслуговуються Міністерством фінансів України.

Аукціони з продажу військових облігацій для банків відбуваються щовівторка. Громадяни та бізнес можуть у будь-який час купити військові ОВДП через банки, що є первинними дилерами або через ліцензовані інвестиційні фірми.

Що відомо

  • Зеленський пропонує міжнародним компаніям купувати військові облігації України.
  • Перший аукціон з продажу військових облігацій відбувся 1 березня.
  • Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що з внутрішніх запозичень залучено 41 млрд гривень облігацій для уникнення дефіциту державного бюджету.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 76. Текстовий онлайн

Дві війни за життя. Спогади українців, які пережили Другу світову і тепер рятуються від Росії

“На вулиці повісили людожера. Люди стояли кілька діб і чекали цього” — щоденник киянки, яка пережила фашистську окупацію

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!