Майстриня манікюру з Миколаєва переїхала до села та продовжує свою справу

Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Із початком повномасштабної війни Валерія переїхала з Миколаєва до одного із сіл області та на новому місці вирішила продовжувати свою справу — займатися манікюром.

Про це Валерія розповіла кореспондентам Суспільного.

Зі слів Валерії, ранок 24 лютого змінив її життя, як і багатьох інших людей, на "до" та "після".

"Приблизно о 05:00 у нашому місті почалися вибухи. Спочатку я подумала, що це навчання і не надала цьому значення, поки мені не зателефонувала подруга і не сказала, що ми їдемо, бо почалася війна. Приблизно о 05:30 ми виїжджали з Миколаєва до села", — розповіла Валерія.

Валерія за роботою. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

З її слів, речей взяла небагато, адже думала, що через два-три дні повернеться та продовжить працювати. Втім, ситуація в місті погіршилась і повертатися до Миколаєва виявилося небезпечно.

"У нас майже не було із собою речей, нам довелося виїхати за ними до міста. Саме тоді я вирішила, що треба забрати із собою матеріали та починати працювати в селі", — говорить Валерія.

Майстриня працює із клієнткою. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

У будинку, де тимчасово проживає, Валерія облаштувала кабінет. З клієнтками проблем не виникало. Жінки, почувши, що в селі є майстриня манікюру, почали приходити та розповідати одна одній про Валерію.

Валерія разом із домашнім улюбленцем. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Із новими клієнтами Валерія знайшла спільну мову. Говорить, в роботі подобається творча частина процесу. Після роботи Валерія полюбляє гратися зі своїм домашнім улюбленцем. Від нього, зі слів дівчини, вона заряджається позитивом та на декілька годин забуває про той ранок, який змінив її життя.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!