Журналіст з Каховки, який майже 8 днів провів в полоні військових РФ, впізнав одного зі своїх катів

Олег Батурін. Фото: NSJU.org

Каховський журналіст Олег Батурін, який був у російському полоні майже 8 днів, впізнав одного зі своїх катів. Ним виявився так званий "генерал-майор ДНР" Валентин Мотузенко.

Про це Олег Батурін написав на власній сторінці у Facebook.

"Впізнав другого садиста, який разом з "гауляйтером" Нової Каховки Володимиром Леонтьєвим у кабінеті міського голови Нової Каховки ввечері 12 березня погрожував мене вбити. Валентин Іванович Мотузенко, "генерал-майор днр", вважається засновником батальйону "Кальмиус", радник голови "днр", член "союза добровольцев донбасса". Місце народження - Новопавлівка, Волноваського району, Донецька область, 18 травня 1964 року”, - написав Батурін.

За словами журналіста, Мотузенко "знімав" міського голову Каховки Віталія Немерця 1 квітня і всім представлявся як “атаман иванович из Донецка”.

Що відомо

  • 12 березня у Каховці Херсонської області зник журналіст газети "Новий день" Олег Батурін. Йому зателефонував знайомий і запропонував зустрітися біля автостанції. Десь о 16:30 Олег пішов на зустріч, залишивши вдома телефон та документи. Обіцяв повернутися через 20 хвилин. Але не повернувся.
  • Дружина зниклого журналіста Олега Батуріна Наталія повідомила Національній спілці журналістів, що родина не мала від нього жодних відомостей і хвилюється про стан його здоров'я. Її чоловік потребував невідкладної медичної допомоги - лікування очей.
  • 17 березня його сестра розповіла Суспільному, що зв'язку зі зниклим журналістом з Каховки на Херсонщині Олегом Батуріним немає. Була підозра, що його перевезли у Крим.
  • 20 березня журналіста відпустили з полону додому.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!