"Зараз ми помітили єднання нації" - історія сумського бійця, який пішов захищати Україну

Фото: Суспільне Суми

До російського вторгнення Олександр тринадцять років був уболівальником клубу ФК "Суми", після 24 лютого пішов захищати країну.

З Олександром зустрілися біля стадіону «Ювілейний» у Сумах. На цих трибунах він підтримував свою улюблену команду. Зараз разом з побратимами захищає ці трибуни, всі Суми, всю Україну зі зброєю у руках.

"На цих трибунах пройшла половина мого життя. Ми підтримували ще перший склад команди. Зробили все, щоб існував клуб ФК «Суми», щоб його підтримувало місто", - розповів Олександр.

Каже: 24 лютого змінилося все.

«Війна вже йде з 2014 року. Просто люди не чули, не відчували. Не чули тих людей, у яких гинули військові, батьки, брати. Зараз ми помітили єднання народу, єднання нації", - говорить боєць.

На даний час Олександр перебуває у військовому підрозділі. За його словами, всі ультрас, всі бійці національно-визвольного руху, всі небайдужі громадяни приєднуються і мають на меті здолати навалу, і підтримати українських військових.

"Колосальна підтримка. Я навіть не очікував, хоча вірив у нашу націю, у народ", - каже він.

Також боєць розповів, що робитиме після перемоги:

"Після війни, перш за все, зустрінусь з рідними. Дуже скучив за сім’єю. І буду трошки відпочивати. А потім будемо налагоджувати процеси".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram