Очікують на потепління: у Луцьку завершують опалювальний сезон

З 6 квітня у Луцьку розпочалися роботи із завершення опалювального сезону. Про це Суспільному розповів речник комунального підприємства "Луцьктепло"Антон Безносиков.

Житлові будинки від тепла відімкнуть 7 квітня.

Зі слів речника тепловиків, це пов'язано погодними умовами. Наприкінці березня уже спостерігалося підвищення температури і на котельнях понижували параметри опалювання.

"Завтра (7 квітня – ред.), коли ми будемо переходити із зимового режиму роботи на літній, виникнуть проблеми із постачанням гарячої води на певний період у всіх споживачів. Це пояснюється тим, що котельні зупиняються і потрібно перейти на інший котел", – каже Антон Безносиков.

Як розповіла Суспільному синоптикиня Луцького гідрометеоцентру Надія Голя, на 7 квітня в обласному центрі прогнозують 13-18 градусів тепла у день, але з 8 квітня спостерігається наближення холодного фронту. Максимальна температура упродовж чотирьох днів буде від +6 до +11 градусів.

Що відомо

  • Раніше у ДКП "Луцьктепло" повідомляли, що з 22 березня підприємство припинятиме подачу опалення на періоди, коли температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8° С.
  • 28 березня у Луцьку вирішили поки не припиняти опалювальний сезон багатоквартирних будинків, у зв'язку з похолоданням, яке прогнозували синоптики.
  • Для населення Луцька вартість тепла з 2021 року зросла на 10-12 %. Мешканці житлових будинків, що не оснащені вузлами загальнобудинкового обліку теплової енергії, відчули здорожчання тепла орієнтовно на 25%.
  • З жовтня 2020 року лучани по-новому платять за централізоване теплопостачання. Суму розбивають на увесь рік.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!