4 мільйони українців подали заявки на отримання 6,5 тисяч гривень через “єПідтримку” — Мінцифра

Фото: Суспільне

4 мільйони українців вже подали заявки на отримання через “єПідтримку” 6,5 тисяч гривень допомоги українцям, які через війну втратили роботу. Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

8 березня у “Дії” запустили послугу з виплати 6500 гривень.

За цей час, за даними міністерства:

  • 4 млн українців подали заявки на єПідтримку в "Дії";
  • 2,7 млн українців вже отримали кошти;
  • 17,9 млрд гривень виплачено.

Зарахування коштів продовжуються. У відомстві закликали українців встигнути подати заявку в “Дії” до 31 березня включно, щоб отримати 6500 гривень єПідтримки.

Послуга доступна для найманих працівників, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп із населених пунктів, де активно ведуться бойові дії. Це Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Житомирська, Одеська, Волинська, Дніпропетровська та місто Київ.

Що відомо

  • Термін подання заявок для отримання допомоги в межах програми "єПідтримка" закінчується 31 березня. Таке рішення уряд ухвалив 26 березня.
  • Міністерство фінансів закликало українців, які втратили роботу через війну, звертатися за фінансовою допомогою у "єПідтримці".
  • Зранку 8 березня уряд запустив послугу по допомозі громадянам, які втратили роботу через війну. Скористатися послугами можуть мешканці областей, де відбуваються бойові дії.
  • Гроші з "єПідтримки" тепер можна витрачати на будь-які продукти чи товари. Програма вже не має обмежень на конкретний напрямок бізнесу.
  • Міністерство цифрової трансформації дозволить переказувати армії гроші, отримані вакцинованими українцями у межах програми "єПідтримка".
  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Він розповів, що люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14% пенсії.

Читайте також

Як поводитися з дітьми під час війни. Поради НСЗУ

Постановка на консульський облік дітей, які через війну виїхали за межі України. Роз'яснення від ОПУ

Вторгнення Росії в Україну, день тридцять другий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!