Колишній нардеп з Одещини Євген Дейдей загинув під час війни

Поліграф

Уродженець Одеської області 34-річний народний депутат України VIII скликання Євген Дейдей загинув під час війни. Про це повідомила його дружина Дарина Дейдей.

"Не знаю як тепер мені жити", – написала на своїй сторінці в Instagram дружина загиблого.

Сторінка дружини Євгена у Instagram. Дарина Дейдей

  • Євген Дейдей народився 12 червня 1987 року у м. Рені на Одещині. Його батько Сергій Якович Дейдей був депутатом міської ради міста Рені. У 2011 році був засуджений вироком Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області за шахрайство. Брат Сергій, мати - Ольга Миколаївна Дейдей.
  • У 2004-му році брав участь в акціях протесту під час "Помаранчевої революції". В інтерв'ю, від 2015-го року, заявив про те, що має дві вищих освіти: закінчив Одеську політехніку й Інститут прокуратури та слідства Одеської юридичної академії.
  • У 2011 році був затриманий за розбійні напади. Свою вину він та інші співучасники визнали. 23 березня 2012 року Суворовський районний суд міста Одеси засудив Євгена Дейдея та Олексія Ляховольського за розбійний напад до п'яти років позбавлення волі без конфіскації майна (з відстрочкою на три роки).
  • Дейдей з кінця 2013 року переховувався від поліцейських, проте не був оголошений у розшук. Після початку акцій протестів в Україні Євген Дейдей став сотником 7-ї сотні "Самоооборони Майдану".
  • У 2014 році Євген Дейдей став координатором батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення "Київ-1" Головного управління МВС України в Києві. 10 вересня 2014 року на з'їзді партії "Народний фронт" разом з іншими командирами добровольчих батальйонів було включено до складу Військової ради України.
  • Того ж року був обраний до Верховної Ради України (VIII скликання) за списком партії "Народний фронт". У березні 2015 став членом міжфракційного депутатського об'єднання "Депутатський контроль".
  • На початку 2018 року Євген Дейдей розлучився зі своєю першою дружиною Інгою. 14 травня того ж року Дейдей одружився вдруге - його новою дружиною стала дочка прокурора Вікторії Кравчук - Дарія Лєдовських. 14 січня 2019 року у пари народився первісток - син Денис.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області