Коронавірус на Черкащині: 1 280 нових випадків за добу

Суспільне Черкаси

На Черкащині за добу діагностували 1 280 нових випадків коронавірусу, повідомили в пресслужбі Мінохорони здоров'я України. Станом на 19 лютого в Україні зафіксували 31 125 випадків інфікування COVID-19.

За інформацією МОЗ, протягом минулої доби в області від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли шестеро черкащан.

За словами заступниці голови Черкаської обласної державної адміністрації, яка курує медицину, Лариси Кошової, з початку пандемії всього підтверджених випадків 158 736.

"Із лабораторно підтвердженим діагнозом COVID–19 лікується 16 117 пацієнтів. Загальна заповненість ліжок становить 37,5%", — розповіла Лариса Кошова.

На Черкащині за останню добу одужали від коронавірусу 1 033 людини. Загальна кількість одужалих за весь час пандемії черкащан — 139 702.

Що відомо

  • Із 28 січня Черкаська область перейшла до "помаранчевої"На "помаранчевому" рівні епіднебезпеки громадські заклади харчування та розважальні заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має ПЛР-тесту чи "зеленого" ковідного сертифікату (з двома дозами щеплення).Якщо вказані документи є у персоналу та відвідувачів - обмеження не застосовуються. Водночас місцева влада може встановити додаткові обмеження. зони карантину. Про це повідомила заступниця начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Тетяна Бондар.
  • У Черкаській області вісім закладів (п'ять – "першої хвилі", п'ять – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 960 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 808 ліжок, це 92%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні.
  • В області працюють 101 пункт щеплень, 32 центри вакцинації та 25 мобільних бригад.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також