Речі учасників гурту The Beatles продаватимуть на онлайн-аукціоні у вигляді NFT

Facebook

Пам’ятні речі Джона Леннона та The Beatles будуть продаватися на онлайн-аукціоні у вигляді ряду незмінних токенів (NFT). Продаж організував син покійного співака Джуліан Леннон.

Про це повідомляє Bloomberg.

Серед речей, що будуть продаватися, — чорне пальто Джона Леннона, яке він носив у фільмі "Допоможіть!", та нотатки до пісні "Hey Jude" Пола Маккартні. А також кілька гітар, подарованих Леннону його батьком.

Ці речі будуть продані як NFT в межах Lennon Connection: The NFT Collection. Токени продаватимуться як аудіовізуальні предмети колекціонування з розповіддю Леннона та зображеннями предметів.

Читайте також: У 1980 році у Нью-Йорку вбили Джона Леннона

"Завдяки цій колекції NFT я можу надати ексклюзивний доступ до предметів, якими я дорожу, та продовжу спадщину мого батька по-новому", — сказав син Леннона.

Онлайн-аукціон відбудеться 7 лютого. Речі продаватимуться у партнерстві з аукціонним будинком Julien’s auction house and Yellow Heart NFT. Частина виручених коштів надійде до фонду Джуліана Леннона.

Що відомо

  • У вересні 2021 року на аукціоні у столиці Данії Копенгагені продали за 370 тисяч крон рідкісний запис композиції співзасновника групи The Beatles Джона Леннона та його дружини Йоко Оно.
  • У 2020 році один із засновників і учасників рок-гурту The Beatles Пол Маккартні, випустив альбом "McCartney III", який він записав під час перебування на карантині.
  • У 2020 році колишні музиканти гурту The Beatles Пол Маккартні та Рінго Старр об’єдналися для запису нової версії пісні Beautiful Night.

Читайте також:

Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"

The Beatles випустять перевидання альбому "Let It Be" з 27 новими піснями

Режисер Пітер Джексон зняв документальний фільм про The Beatles