Гурт KAZKA вирушає у світовий тур

Український гурт KAZKA вирушає у тур, який почнеться на американському музичному фестивалі SXSW в Остіні. Далі гурт планує виступити в Чикаго, Лос-Анджелесі, Маямі та Нью-Йорку. Про це повідомляють у пресрелізі.

Слова #IAMUKRAINE — новий меседж команди KAZKA. Музиканти закликають ставити цей гештег у соцмережах, аби "якнайбільше людей могли дізнатися про Україну та підтримати її у складний період".

"Своєю творчістю ми хочемо привернути увагу до тієї загрози, що наразі є найактуальнішою темою в країні. Ми хочемо показати, що Україна – це не просто фізичні кордони та народ, якому все це дуже болить, а й усі ті, хто підтримує нас у світі", – говорить вокалістка гурту Олександра Заріцька.

Ми бачимо свою місію в тому, щоб об'єднати небайдужих до України людей".

У квітні гурт повернеться додому з-за океану та продовжить турне великими містами України. Кульмінацією гастрольної подорожі стане шоу в київському "Палаці спорту" 24 травня 2022 року.

Що відомо

  • Пісня "Плакала" гурту KAZKA – перший українськомовний трек, що посів 3 місце у чарті музичної платформи Shazam і досі б’є рекорди за кількістю прослуховувань.
  • Гурт встановив рекорд і на YouTube – у лютому кліп на пісню "Плакала" зібрав понад 360 млн переглядів. На час написання цього матеріалу відео має 400 млн переглядів. Це абсолютний рекорд для пісень українською мовою.

Читайте також