У США помер зірковий фотограф Стів Шапіро

Wikipedia

15 січня фотожурналіст і документаліст Стів Шапіро, який висвітлював рух за громадянські права, знімав залаштунки фільмів "Хресний батько" і "Таксист", а також портрети Девіда Боуї, Барбари Стрейзанд, Енді Ворхола та Рея Чарльза, помер у віці 87 років від раку підшлункової залози. Про це повідомляє the Hollywood Reporter.

"Стів помер у стані спокою та дива. Якщо на Небесах є камери, продовжуй знімати, пап. Ти навіки коханий", – йдеться у публікації у соцмережі.

Його знімки публікувалися в таких популярних журналах, як Time, Newsweek, Life, Vanity Fair, Sports Illustrated та інші. У 1960-х він розповів світові у своїх знімках про ключові моменти американського руху за громадянські права, а також супроводжував Роберта Кеннеді під час його президентської кампанії.

Facebook: Steve Schapiro

Роберт Кеннеді. Фото Стіва Шапіро

У 1970-х роках Шапіро перейшов на роботу на знімальних майданчиках фільмів. Він знімав залаштунки цілого ряду культових картин, зокрема "Хрещеного батька", "Таксиста", "Опівнічного ковбоя", "Китайського кварталу" тощо. За кар'єру зобразив велику кількість світових суперзірок кіно та музики.

Facebook: Steve Schapiro

Мухаммед Алі. Фото: Стів Шапіро

Читайте також