Щепитися бустерною дозою можна в центрах вакцинації в Ужгороді

Суспільне Закарпаття

Вакцинуватися бустерною дозою можна в центрах масової вакцинації в Ужгороді. Один із них розташований в атріумі Закарпатської ОДА. 10 січня він почав роботу о 9-й ранку. Станом на 15 годину 10 січня тут щепили третьою дозою 16 людей, розповіла Суспільному медсестра мобільної бригади Людмила Мигалко. 14 людей вакцинувалися вакциною Pfizer, а 2 — Moderna.

Читайте також: В Україні дозволили робити бустерне щеплення проти COVID-19 для всіх категорій громадян від 18 років

Вакцинуватися бустерною дозою від коронавірусу прийшла держслужбовиця Марина Коваль. Прийшла на пункт вакцинації поцікавитися, чи можна їй отримати бустерну дозу.

"Зараз на вихідних я прочитала на сторінці Міністерства охорони здоров’я, що все ж таки дозволили третю дозу, тому я прийшла поцікавитися, — розповіла Марина. — Так, дійсно, можна уже зробити. Перші у мене були вакцини Pfizer, і третю я так само хочу зробити Pfizer, є Pfizer можна зробити".

Суспільне Закарпаття

Роман Сов’як разом з дружиною 10 січня отримали бустерну дозу. Повний курс щеплення пройшли понад півроку тому вакциною AstraZeneka. Для третьої дози обрали Pfizer.

Читайте також: Бустерна доза вакцини проти COVID-19. Як вона діє та чи захищає від "Омікрону"

"Здоровий глузд підказує: якщо є хвороба і ти її постійно бачиш, а у своїй роботі я часто зустрічаюся із людьми, які безпосередньо рятують життя і з ними спілкуюся, — розповів чоловік, — і розумію, наскільки це велика загроза, тому якщо є захист, є хвороба, то чому б не захиститись. Коли ми з дружиною вакцинувалися попередній раз, то це була AstraZeneka, тому що просто іншої не було, це перша яку завезли в Україну, і ми одразу пішли вакцинуватися. А зараз обирали між Pfizer і Moderna, тому що їх тут рекомендують. Обрали Pfizer».

Суспільне Закарпаття

"У мене після першого щеплення від ковіду була температура вище 38, — додала Ірина Сов’як, — і вона трималася три доби, я була дуже рада, що щепилася в п’ятницю по обіді, так що я через вихідні могла відійти. Але все одно я прийшла і на другу дозу, і на третю дозу".

Вакцинує охочих в атріумі Закарпатської ОДА мобільна бригада. За перші пів години роботи бустерну дозу тут отримали четверо людей, каже медсестра Людмила Мигалко.

З її слів, перевагу люди надають вакцині Pfizer.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram