ЛГБТ-активістки принесли під консульство РФ у Харкові іграшковий мозок та білі капці для Путіна

Суспільне Харків

Під консульством Росії у Харкові активістки ЛГБТ-спільноти влаштували вуличний перформанс та залишили для президента РФ Володимира Путіна коробку з подарунками.

На акцію до консульства Росії вийшли 15 людей, повідомляє кореспондентка Суспільного.

Суспільне Харків

Суспільне Харків

Організаторка перформансу Анна Шаригіна розказала, що подарунки принесли від імені Пекельної Миколаї та її янголів.

"До хороших діток приходить святий Миколай, до поганих — ніхто не приходить, а Пекельна Миколая приходить до справжніх поганців, тож сьогодні ми принесли подарунки для президента сусідньої держави-агресора, щоб він міг знати, що думає українське суспільство та ЛГБТ-спільнота Харкова про те, що відбувається", — сказала Шаригіна.

Суспільне Харків

Під час акції активістки співали "Богородице, діво, Путіна прожени".

"Ми придумали Пекельну Миколаю як феміністичний вияв святого Миколая. Нам було важливо, щоб акція була і феміністичною, і мирною, і щоб можна було залучити гумор", — розказала Анна Шаригіна.

Суспільне Харків

Учасниці перформансу принесли до консульства РФ коробку з подарунками, до якої поклали іграшковий мозок, історію України, білі капці, шкарпетки та конвенцію ООН.

"Ми хочемо, щоб агресія припинилася. Протест, незгода, сильні емоції можна виявляти й у мирний спосіб. Ми вирішили висловити те, що відчуває наша спільнота щодо інформації про можливу ескалацію. Хочемо показати, що ми не згодні, не хочемо війни, а також участі Росії в житті України", — сказала Анна Шаригіна.

Суспільне Харків

Коробку з подарунками поставили біля входу консульства, її оглянули правоохоронці та лишилися біля неї чергувати.

Що відомо