"УТБ-інжиніринг" добудує незавершені будинки "Укрсівербуду" у Чернігові

ФОТО: пресслужба ЧМР

Компанія "УТБ-інжиніринг" добудує 2 незавершені будинки "Укрсівербуду" на вулицях Любецькій та Незалежності у Чернігові. Її, як генпідрядника, представили 9 грудня в міськраді. Зустріч представників інвестора та генпідрядника з людьми, які вклалися в будівництво провів міський голова Владислав Атрошенко. Сторону замовника – будівельної компанії "Добро", представляв її директор Андрій Башлик, генпідрядника – керівник будівельних проєктів "УТБ-інжиніринг" Олексій Сікун.

Про це інформує пресслужба Чернігівської міськради, на зустріч журналістів Суспільного не запросили й жодної інформації про неї не було.

За словами директора будівельної компанії "Добро" Андрія Башлика, вже з 13 грудня запрацює сайт цієї будівельної компанії, на якому буде викладатися вся актуальна інформація. Зокрема, там буде адреса нового офісу, з місцем якого поки визначаються.

Як сказав Андрій Башлик, компанія налаштована добудувати все розпочате. На об’єкт по Незалежності вже почала заїжджати будівельна техніка, по Любецькій – до цього ведеться підготовка. Охорона там вже виставлена.

Разом з тим, за його словами, ще потрібен термін для аудиту всієї ситуації та для узгодження всіх питань з інвесторами. Названий ним строк, за який планують зробити останнє – до 15 лютого.

"Наскільки мені відомо з розмов з підрядником, ситуація по двох об’єктах різна. По одній адресі вона абсолютно робоча, по іншій адресі трошки складніша. Будете обговорювати; я думаю, що знайдете компроміс. Крайнощів – такого, щоб хтось із вас втратив гроші – ми не допустимо", — розповів міський голова Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, компанія "Укрсівербуд" зупинила будівельні роботи зі зведення багатоповерхівок у Чернігові на трьох майданчиках. Мова про об’єкти на вулицях Любецькій, 26, Незалежності, 7Б, а також проспекті Перемоги, 64.

За словами генерального директора компанії "Укрсівербуд" Віктора Вереші, будівництво на трьох будівельних майданчиках припинилось з ініціативи інвестора, будівельної компанії "Добро".

Як сказав Вереша, причин припинення фінансування їм не пояснили. Зв’язки з компанією "Добро" він заперечив.

Можлива причина зупинки будівництва – конфлікт Віктора Вереші з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком, вважає правозахисник Олександр Гашпар. За його словами, саме з Атрошенком пов’язана компанія-інвестор "Добро".

Владислав Атрошенко конфлікт з Верешею заперечив і сказав, що жодного стосунку до цієї фірми не має.

Читайте також:

На будівельні майданчики "Укрсівербуду" у Чернігові заїхала техніка "УТБ-інжиніринг"