«Якщо COVID не завадить, братимемо участь»: Володимир Мусяк із Полтавщини про «Ігри Нескорених»

warriorgames.in.ua

2 грудня національна збірна, яка представлятиме Україну на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених», провела відкрите тренування. Воно відбулося на Київщині на базі спорткомплексу «Конча-Заспа». Долучився до нього і представник із Полтавщини у збірній Володимир Мусяк. Про це він повідомив Суспільному.

warriorgames.in.ua

Відкрите тренування збірної України до «Ігри Нескорених»

Представник Полтавщини Володимир Мусяк на Іграх Нескорених-2022 виступатиме одразу в трьох дисциплінах: стрільба з лука, веслування на тренажерах і баскетбол на візках. Нині збірна завершує підготовку, розповів Суспільному учасники війни на сході України. 2 грудня було заключне тренування цьогоріч за результатами п’яти зборів, що розпочались 20 листопада.

«Цього року це були останні збори, а в наступному (це тільки попередні плани) будуть збори у лютому для команди баскетболістів. І в березні загальні збори будуть. Якщо COVID-19 не завадить, проведемо підготовку і братимемо участь у змаганнях», – сказав Суспільному Володимир Мусяк.
warriorgames.in.ua

Збірна України до "Ігор Нескорених-2022"

Загалом 20 ветеранів війни у складі української збірної виступатимуть у таких видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску), пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, баскетбол на візках та стрільба з лука, йдеться на сайті змагань.

Що відомо:

  • Ігри Нескорених – це змагання серед ветеранів та військових, які травмувалися у зоні бойових дій. Їх заснував британський принц Гаррі 2014-го року.
  • Цьогоріч Ігри Нескорених вдруге скасували через пандемію коронавірусу.
  • Наступні змагання відбудуться у Нідерландах у квітні 2022-го. Українські ветерани на турнір поїдуть утретє.
  • Володимир Мусяк 2014-го пішов добровольцем у зону АТО. Воював три з половиною роки. Чотири рази, каже, був контужений. Востаннє - в червні 2016-го. А за освітою Володимир історик. Також має спортивне минуле.