У Черкасах встановили ще одну "котохатку"

Фото: Суспільне Черкаси

У Черкасах встановили ще один дерев’яний будиночок для безпритульних котів. Оселю розмістили за адресою Вернигори, 13. Прихисток для тварин створювала міська управлінська компанія.

Зі слів мешканки будинку пані Лариси, безпритульних котів біля їхнього будинку щонайменше десятеро. Кожен має свою історію:

"Одного з котів звуть Пашка, бо посміялися сусіди, кажуть – вуса як у Павла Зіброва. Так і назвали Пашкою. Він до нас прибився декілька місяців тому. Був такий худий, нещасний, а зараз вже такий гарний кіт. Ми його з сусідкою підгодовуємо: вона вранці, я увечері".

Фото: Суспільне Черкаси

Котобудиночок виготовили та встановили працівники міської управлінської компанії "Нова якість". Для "будівництва" використовували ремонтні відходи:

"Ми мали відходи деревини від виробництва лавочок та інших споруд, тож використали їх так, щоб і нам це не було задорого і щоб пішло на користь мешканцям", – розповів керівник організації Андрій Бортник.

Фото: Суспільне Черкаси

По місту таких осель вже 16, ця – остання. Утім, за словами керівниці благодійної організації "Доброкіт" Яни Тябут, у Черкасах лишається шість тисяч безпритульних котів.

"Це потреба міста, тому що останнім часом перекривають доступ до підвалів та місць, де котики могли б грітися. У них немає де ховатися восени чи взимку від дощу та снігу. І такі будиночки – єдиний спосіб врятуватися і зігрітися".

Фото: Суспільне Черкаси

Зі слів зооволонтерки, охочі містяни можуть взяти за приклад такі котобудиночки та встановити схожі на своїх подвір’ях.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також