Поліція Одещини встановила власника та орендарів ділянки, на якій стався витік хімікатів

ДСНС в Одеській області

Поліція Одеської області встановила власника та орендарів ділянки, де 1 грудня стався витік хімікатів. Наразі правоохоронці шукають власника бочки з хлором, яка розгерметизувалася. Про таке Суспільному повідомила керівниця пресслужби Національної поліції в Одеській області Любов Гордієвська.

За словами прессекретарки, до Єдиного реєстру досудових рішень внесли інформацію за ст. 270 Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпекиКримінального кодексу України, але в процесі розслідування стаття може змінитися.

"Ми вже встановили власників території балансоутримувача. Крім того, ми встановили, що ряд приміщень здаються в оренду й визначили їх орендарів. Наразі поліція встановлюватиме встановлювати власника бочки", – зазначила Гордієвська.

Зараз поліція, за її словами, розглядає два варіанти причини витоку хлору: або цілісність бочки порушили умисно, або вона зіпсувалася від старості.

За словами начальника групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту ДСНС Олександра Федорова, концентрація хлору під час аварії перевищувала норму у 89 разів.

Читайте також

  • Розгерметизація ємності з хлором: в Одесі стався витік хімікатів
  • В Одеській області під час пожежі загинув 73-річний чоловік
  • У Київському районі Одеси сталася пожежа: 3 людей госпіталізували

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області