Вінничанка здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи з карате

Вінничанка Ірина Козачковська здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді. Пройшов такий 13–14 листопада у румунському місті Орадя.

Про це 18 листопада повідомила пресслужба відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області. За першість у чемпіонаті Європи змагалися понад 450 учасників з 22 країн світу.

19-річна каратистка, кандидатка у майстри спорту Ірина Козачковська провела в Румунії три поєдинки. Два із них виграла достроково. В фіналі дівчина програла спортсменці із Литви.

Відділення Національного олімпійського комітету Вінницької області

Також на чемпіонаті серед кадетів (14-15 років) виступала ще одна вінничанка Олена Данчук. Родом вона із Козятина. Вона дебютувала на змаганнях карате кіокушинкай і поступилася в першому поєдинку, йдеться у дописі.

У командному ж заліку збірна України посіла перше місце: 12 золотих, 15 срібних і 9 бронзових нагород. На другому місці – збірна Литви, на третьому – Польща.