До кінця року львівський завод передасть Міноборони чергову партію модернізованої техніки

Суспільне Львів

На Львівському бронетанковому заводі модернізують бойові машини піхоти. На БМП-1 встановлюють сучасні системи навігації, управління вогнем та цифрові радіостанції. Передати техніку Міністерству оборони планують до кінця цього року. Там і вирішать, куди передадуть бойові машини.

На бойових машинах піхоти (БМП-1) модернізують приціли, тепловізори та засоби зв’язку. Замовлення від Міністерства оборони отримали у жовтні. На львівському заводі їх не лише модернізують, але й випробовують.

"Зараз в короткі терміни взяли замовлення — думаю, що справимося з ним. Тут є цех для збірки, монтажний цех. Далі воно заходить на випробовування, на плавання, на стрільбу. Потім передаємо на доукомплектування у іншому цеху", — розповів виробничий майстер Львівського бронетанкового заводу Анатолій Смочук.

Суспільне Львів

До кінця року львівський завод передасть Міноборони чергову партію модернізованої техніки

Після того, як машини пройдуть випробування — їх миють, чистять і фарбують.

"Ми взяли близько десятка одиниць БМП-1 на капітальний ремонт і модернізацію. Цього року нас не дуже навантажили танками і вкінці року, щоби люди працювали, щоби виконати замовлення Міністерства оборони і допомогти одному з наших колег — Житомирському бронетанковому заводу, ми взялися за це замовлення", — каже директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

Окрім БМП-1 цього року на Львівському бронетанковому заводі модернізовували й інші бойові машини. Наприклад, танки Т-64.

Суспільне Львів

Бойовий танк Т-64

"Ми цього року робили Т-64, Т-72, модернізацію БТС-4. У нас був дуже різнобарвний рік. Зараз взяли БМП і очікуємо ІМР-2. Ми ще беремо інженерну машину розгородження на ремонт", — розповідає Віктор Андрощук.

Читайте також: СБУ викрила схему розтрати бюджетних грошей на Львівському бронетанковому заводі

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону