Адвокат ексголовлікаря запорізької "інфекційки" заявив, що той не переховується від слідства

Фото: Станіслав Грішин

Адвокат колишнього головного лікаря Запорізької обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка Станіслав Грішин заявив, що його підзахисний не переховується від слідства.

Світлину з Шинкаренком на фоні Головного управління Нацполіції у Запорізькій області Грішин опублікував 8 листопада на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Ми не від кого не тікаємо і не переховуємось, жодних викликів від слідчого не отримували, але готові брати участь у всіх подальших слідчих і процесуальних діях", —написав адвокат.

Також він додав, що даних щодо підозри, як і інформацію про особу слідчого ні він, ні Шинкаренко не отримували, а дізналися про те, що ексголовлікар перебуває у розшуку з сайту прокуратури.

Як раніше повідомляло Суспільне, 5 листопада в пресслужбі Нацполіції повідомили, що Володимирові Шинкаренку інкримінують порушення правил безпеки, які призвели до пожежі, де загинуло четверо людей, проте він ухиляється від слідства.

Що відомо

  • 3 лютого о 23.00 на першому поверсі в одній з палат реанімації Запорізької обласної інфекційної лікарні сталося займання. Під час ліквідації було врятовано 8 людей, але загинули троє пацієнтів та 26-річна лікарка-анстезіологиня Ольга Гліва.
  • 18 березня на сесії Запорізької обласної ради депутати ухвалили рішення про тимчасове відсторонення Володимира Шинкаренка від керівної посади на час службового розслідування причин пожежі. 17 червня суд визнав незаконним його відсторонення від професійної діяльності та ухвалив поновлення на посаді, але вже 29 липня під час сесії Запорізької обласної ради депутати проголосували за звільнення Шинкаренка.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber