Роналду оновив два рекорди Ліги чемпіонів у матчі проти "Аталанти": відео

АР

Причому один із рекордів належав гравцю "Манчестер Юнайтед".

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" здобув свою другу перемогу в цьому сезоні єврокубку. У матчі проти італійської "Аталанти" "червоні дияволи" відзначились трьома голами й виграли з мінімальною перевагою - 3:2.

При цьому останній і вирішальний м'яч забив Кріштіану Роналду. На 81- хвилині протистояння нападник прийняв головою пас від Люка Шоу й влучно відбив у ворота суперників. Водночас цей гол допоміг Роналду оновити ще два рекорди в Лізі чемпіонів.

Які рекорди переписав Роналду?

"Аталанта" стала 38-ю командою, якій португальський футболіст забив у Лізі чемпіонів. Це досягнення є абсолютним рекордом серед усіх гравців єврокубку. До слова, ще 19-го жовтня в матчі ПСЖ та "Лейпцига" Ліонель Мессі також відзначився голом і розписався у воротах своєї 37-ї команди в Лізі чемпіонів. Тобто Мессі і Роналду були на рівних за цим показником лише один день.

Також португалець забив свій 137-й м'яч у Лізі чемпіонів. Таким чином він оновив свій же рекорд найкращого бомбардира єврокубку. Причому цей гол став 18-м для Роналду в єврокубку як для гравця "Манчестер Юнайтед". Найбільше в Лізі чемпіонів він забивав у складі "Реалу" - 105 голів.

На другому місці в гонці найбільш результативних футболістів Ліги чемпіонів перебуває Мессі - у його активі 123 голи. Трійку найкращих замикає Роберт Левандовські - він забив 78 м'ячів.

Відео рекордного голу Роналду

• Після трьох турів Ліги чемпіонів "Манчестер Юнайтед" посідає перше місце в групі F. "Червоні дияволи" виграли два матчі та зазнали однієї поразки. Так, у їхньому активі 6 очок.
  • За "Аталанту" виступає українець Руслан Маліновський. У матчі проти "Манчестера" Маліновський розпочав зустріч на лаві запасних, після чого вийшов на заміну в другому таймі й провів на полі 28 хвилин, не відзначившись результативними діями.
  • Наступний матч у Лізі чемпіонів "Манчестер Юнайтед" так само проведе проти "Аталанти" - 2-го листопада на виїзді.